Contact

Naast de standaard producten Muurvoet® en Dakstand®  levert Isoniq ook maatwerkoplossingen.
Voor het stellen van al uw vragen of het aanvragen van een offerte kunt u ons tijdens kantooruren bellen op 085 – 489 89 83 of gebruik maken van het onderstaande emailformulier.

 

Hein Coenen
Directeur
085 - 489 89 83
hein.coenen@isoniq.nl

Michel van Veen
Hoofd Inkoop/Verkoop
06 - 38 14 84 13
michel.vanveen@isoniq.nl

André Romkes
Accountmanager
06 - 41 15 16 93
andre.romkes@isoniq.nl

Wim Stoutjesdijk
Nazorg en Acquisitie
06 - 42 26 74 80
w.stoutjesdijk@isoniq.nl

Marco Ras
Calculator
085 - 489 89 83
marco.ras@isoniq.nl

Vroukje Barends
Administratie
06 - 49 07 80 94
vroukje.barends@isoniq.nl

Jan Paulus de Boer
Werkvoorbereider
06 - 12 56 09 25
jp.deboer@isoniq.nl

David Svaikovski
Werkvoorbereider
085 - 489 89 83
david.svaikovski@isoniq.nl

Jelle Hoekman
Hoofd Productie
06 - 39 54 93 30
jelle.hoekman@isoniq.nl



Offerte aanvragen

Stuur ons uw offerteaanvraag en ontvang binnen 48 uur een reactie.
Voor eventuele vragen of opmerkingen kunt u ons altijd telefonisch bereiken: 085 - 489 89 83

Upload alleen uw details, gevels, plattegronden en doorsnede tekeningen.
Gebruik WeTransfer om uw bestanden aan te leveren.


U vindt ons hier:

Kantooradres
Hoornse Hop 7
8321 WX Urk

Productielocatie
Keteldiep 4
8321 MH Urk


Kantooradres

Hoornse Hop 7
8321 WX Urk

Productielocatie

Keteldiep 4
8321 MH Urk